KONST / Litografier / Blandteknik 12983330
nr 1298 3330
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 87/100. Bladets mått: ca 54x74 cm
Kondition: kasetten skadad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:37:13
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel